Overcoming: Winter ❄️

 

Celodenní tréninková akce, která proběhne o pololetních prázdninách v Ostravě. Budeme čelit zimě, mokru i našemu diskomfortu. Pro leadery (14+), s čajovnou a dobrovolným přespáním u nás, v Chambru.

Před pár lety jsme vyrazili do Londýna na Winterval, event z dílny Parkour Generations. Akce měla jednoduché poselství – opřít se v lednu do tréninku, ať už je počasí jakékoliv. Zalíbilo se nám to do té míry, že jsme se rozhodli pro vlastní event s podobným nádechem. Mimo zahraniční inspirace navážeme i na starou ostravskou tradici, kdy se po (náročném) tréninku chodilo odpočinout si do čajovny a probíral se trénink i život.

Od letoška zavádíme nový koncept práce s cenou. Registraci dopředu uvítáme, zaplatíte ale až po akci. Částka bude na Vás. Podle toho, jak se Vám event líbil nebo podle toho, kolik si zrovna můžete dovolit. Buď v hotovosti nebo QR platbou na účet. A co je vlastně v ceně? Především příprava a vedení programu, pojištění a dobrovolné přespání u nás. Oběd a čajovnu si platí každý sám, dopravu vyřešíme společnými silami.

Akce se koná za každého počasí! Sraz v Komenského sadech, za ostravským Magistrátem. Konkrétně zde.
Still raining, still training.

PS: Overcoming – Winter je prvním ze série letošních eventů pro leadery. Už nyní se můžete tešit na:

  • SPRING, který proběhne okolo Dne Země a bude s přírodou spojen i tématem. Čeká nás trénink boso, v lese, ve vodě, ale i Leave No Trace.
  • SUMMER, který ještě krystalizuje 🙂
  • AUTUMN, který bude spojen se 17. listopadem, Dnem boje za svobodu a demokracii. A právě svoboda bude tématem podzimního vydání. Na programu třeba Breaking the Jump nebo nikdy nekončící práce s naším strachem.

Překonej diskomofort a začni nový rok zostra, s námi na Overcomingu!

Registrace zde!