Tréninky

Naše tréninky jsou velmi komplexně orientované – zaměřujeme se jak na trénink technik, tak i trénink fyzičky, kondičky a nezbytnou psychickou přípravu. Parkourový trénink se soustředí na praktickou sílu, vytrvalost, rovnováhu, kreativitu, plynulost, kontrolu, přesnost, prostorovou orientaci a bezpečnost.

Přehledně. Všechny informace k tréninkové sezóně 2023/2024 

Čtěte prosím před samotnou registrací... Jdu na to!

Myslíte to s parkourem vážně a chcete se mu věnovat pravidelně? Pak jsou pro vás naše tréninky tím pravým. V rámci naší sítě tréninků si můžete zvolit z 10 různých míst na Moravě a ve Slezsku. Různá města, různé kategorie, různé časy – stačí si jen vybrat a dorazit na váš první trénink!

Registrace na tréninky
pro sezónu 2023/2024

Registrujte se zde

Na pravidelném tréninku parkour jednoduše stojí a padá. Jak řekl jeden ze zakladatelů parkouru Sébastien Foucan: „Practice, practice, practice…“ Je tedy zřejmé, že bez kvalitního tréninku se parkour provozovat nedá. A proto jsme se rozhodli pomoci všem zájemcům o parkour a vést pro ně pravidelné tréninky, které jim pomohou na jejich cestě.

Naše tréninky jsou velmi komplexně orientované – zaměřujeme se jak na trénink technik, tak i trénink fyzičky, kondičky a nezbytnou psychickou přípravu. Parkourový trénink se soustředí na praktickou sílu, vytrvalost, rovnováhu, kreativitu, plynulost, kontrolu, přesnost, prostorovou orientaci a bezpečnost. Jako trenéři vycházíme především z vlastních tréninkových zkušeností a pohledu na parkour, ale čerpáme rovněž inspirace z dalších disciplín, jako jsou např. bojová umění, lezení, jóga, atletika či fitness.

10

měst

12

trenérů

31

tréninků týdně

1

spirit

Dle věku a fyzické vyspělosti dělíme naše tréninky do 3 základních kategorií:

  • 6-9 let – zaměření na pohyb podaný zábavnou formou (různé hry, opičí dráhy, apod. )
  • 10-13 let – zaměření na základní techniky, fyzické cvičení a seznámení se s parkourovými hodnotami
  • 14+ a dospělí – zaměření na trénink plný technických a fyzických výzev s důrazem na parkourové hodnoty

Během tréninkové sezóny pořádáme pro naše děti několik akcí. Hned na úvod vás čeká workshop pro celou rodinu, na podzim a na jaro soustředění a na závěr sezóny festival. Během léta pak s námi můžete vyrazit na tábory, ať už příměstské či pobytové.

A takto to u nás na tréninku vypadá!

Registrace na tréninky
pro sezónu 2023/2024

Registrujte se zde