Havířov Move 2022

 

První ročník akce vycházející z francouzského Évry Move a havířovského Train Hard Meetingu!

O podzimních prázdninách (st-pá), pro leadery (14+), v našem domovském městě – Havířově…

Když jsme se vás ptali, jaké téma byste si představovali pro další Camp, téměř každý rok padla alespoň jednou odpověď: „Évry Move!“. Vždycky jsme reagovali tím, že toto francouzské soustředění je třeba zažít přímo v Évry. Nakonec jsme se ale rozhodli navázat na několikaletou tradici havířovských Train Hard Meetingů a přenést i trochu inspirace z Évry Move. A tak se zrodil Havířov Move!

Co nás čeká? Dopoledne věnujeme hlavně fyzickému tréninku, odpoledne nás čeká technický trénink a objevování méně známých havířovských spotů spojené s volným tréninkem. Těšit se můžete i na ranní trénink v přírodě, jednu hodinu na zábradlí nebo noční Parkour de Nuit. Trénink doplníme i odpočinkovými aktivitami – třeba pétanquem, masáží nebo posezením u čaje. Začátek ve středu 26. 10. od 9:00, konec v pátek 28. 10. ve 12:00. Třeba ještě stihnete odfičet někam na víkend.

V ceně je zahrnuto 2,5 dne vedeného – i cíleně nevedeného – tréninku, 2x oběd, 2x přespání (s sebou spacák a raději i karimatku), úrazové pojištění. V ceně naopak není zahrnuta strava mimo obědů, tj. snídaně a večere. Na místě je možnost využít mikrovlnku či varnou plotýnku. Bude i prostor pro návštěvu obchodu. K dispozici jsou rovněž sprchy.
V případě, že je částka jedinou překážkou, proč se Havířov Move nezúčastnit, nebojte se využít příspěvku z našeho stipendijní fond Plus un.

Akci zrealizujeme již od 5 účastníků! I když ji vypisujeme pozdě, chceme do toho skočit s rovnýma nohama. Počítáme s tím, že Havířov Move budeme organizovat každoročně – vždy o podzimních prázdninách. A kdo ví, třeba časem i se zahraničními lektory 🙂

Skočte do toho s námi.

Registrace zde!