Jak je to s tím 2. pololetím? A co pololetní prázdniny?

Krásný den všem,

úvodem doufáme, že jste co možná nejzdravější a všechno tak nějak v rámci možnosti zvládáte. Posíláme pár informací, které Vám – k již značně pokročilému datu – tak trochu dlužíme 🙂 Takže jak je to s tím novým pololetím…

1) PŘICHÁZÍ 2. POLOLETÍ
V úterý se přehoupneme do nového pololetí. Plynule pokračujte dál, jakoby se nic nedělo. Rozvrh stejný, kurzovné stejné. Od 1. 2. by nám registrační systém měl umožnit prodloužit členství. Info k registraci pošleme mailem a uveřejníme na webu v Novinkách.

2) POLOLETNÍ PRÁZDNINY
V pátek 4. 2. jsou oficiálně pololetní prázdniny a tréninky tak neproběhnou.

PS 1: Naše trenérské řady postupně kosí ulehnutí, karantény a omikrony. I proto to celkové zdržení, za které se omlouváme… Pro následující týdny to tak bude občas znamenat změny v trenérských obsazeních jednotlivých tréninků. Jednoduše coachuje ten, kdo zrovna neleže nebo není v karanténě. Zatím se nám rozvrh vykrýt daří. Kdyby se cokoliv dělo a trénink musel odpadnout, dostanete sms. Do té doby vše běží dle rozvrhu.

PS 2: V případě jakýchkoliv dotazů a nejasností nás prosím kontaktujte telefonem, mě nebo Davida (viz https://www.add-lead.cz/…kt/). Když nás zrovna nezastihnete, je možné, že vedeme trénink a maximálně se snažíme ozývat zpět. Info mail (info@add-lead.cz) budeme brzy předávat do osvědčených dobrých rukou, takže Vám budeme opět k dispozici i mailově.

Vaši leadeři