Přehledně. Všechny informace k tréninkové sezóně 2022/2023

 

EDIT: Otevřeli jsme registrace pro OLOMOUC i TŘINEC. V Třinci máme zatím jistý páteční čas na Jubilejní Masarykově ZŠ, snažíme se ještě dořešit jiný den na ZŠ Slezská – budeme vědět 1. 9. Z DDM jsme vypsali SVČ Ostrčilova v Centru, kde běží registrace. Bystřici a Třinec dořešujeme. Stále platí, že hned, jak kteroukoliv z těchto věcí vyřešíme, vyhodíme informace ven. Děkujeme za pochopení.

Co nového jsme pro vás připravili?

 

1) Stojíme před jubileem – desátou sezónou

Na jaře 2013 jsme otevřeli naše první oficiální tréninky, v ostravské Antakaraně. Kdo by řekl, že je to již téměř 10 let. Od té doby se parkour vyvinul z undergroundové aktivity přes masovou zábavu až po dnešní víceméně etablovaný sport. I my jsme mnohým prošli a zdolali nejednu překážku. Při rozhovorech s vámi občas slýcháme, že jsme bývali aktivnější… Pravda, sezóny ovlivněné covidem na nás zanechaly drobné šrámy. Nyní to pomalu vypadá, že ten největší propad máme za sebou a naše aktivita bude zase narůstat. O některých novinkách se koneckonců dočtete i níže. Do té letošní sezóny skáčeme naplno!

2) Vracíme se do Olomouce

Po mnoha a mnoha letech se naše tréninky opět vrací do Olomouce. Zatím se v Olomouci můžete těšit na jeden trénink kategorie MIX pod vedením Jakuba “Baloo” Balouna. Kuba se do Olomouce přestěhoval a rád by kousek svých zkušeností předal i místním – a vybudoval zde tak funkční parkourovou komunitu. Město je to ale veliké a tak doufáme, že se nám plány budou dařit. Zkraje školního roku na nás proto narazíte i na několika promo akcích – abychom v Olomouci rozšířili povědomí o nás i samotném parkouru.

3) Po 5 letech zdražujeme

Ani nás neminula letošní vlna zdražování. Zvyšující se ceny energií ženou nahoru ceny za pronájmy tělocvičen, benzín se k dříve magickým 30 Kč/l taky nevrací a o zvyšujících se životních nákladech trenérů ani nemluvě. Druhé pololetí loňské sezón nám vyšlo tak tak. A tak jsme rozhodli po více než 5 letech zvednout cenu kurzovného našich tréninků.  Víme, že náklady rostou i vám. Proto si ceníme každého vybraného kurzovného a budeme se o to více snažit udělat maximum pro rozvoj našich studentů. Pro ten parkourový i lidský.

Aktuální výše kurzovného je u 60 min tréninků 2 250 Kč / pololetí, u 90 min pak 2 950 Kč / pololetí.

Nezapomeňte, že mnoho pojišťoven i zaměstnavatelů příspívá na pravidelnou pohybovou činnost dětí. V případě, že potřebujete vystavit potvrzení nebo vyplnit formulář, piště prosím na info@add-lead.cz. Pokud chcete vystavit fakturu, pište prosím na ucetni@add-lead.cz.

Pokud jsou peníze jediným důvodem, proč se tréninků nezúčastnit, nebojte se nám napsat – prosím :). Přesně pro tyto případy odkládáme 1 % z každého našeho příjmu do stipendijního fondu Plus un. Tyto prostředky nám umožňují z kurzovného slevit nebo ho rovnou celé zaplatit.

4) Sourozenecká sleva

Rozhodli jsme se od letoška zavést sourozeneckou slevu. Za první dítě zaplatíte celé kurzovné, za druhé už jen půlku (převodem přímo na účet Tréninky, viz Kontakt). Není třeba o nic žádat; jen nám prosím dejte mailem vědět, abychom mohli druhou registraci potvrdit. Pokud máte děti v různých kategoriích, počítá se sleva na vyšší kurzovné 🙂 Pozor, oba účastníky je třeba do systému registrovat.

5) Levelování

Již pár let si pohráváme s myšlenkou levelovacího systému pro naše studenty. Nejznámějším příkladem takového systému je třeba páskování v karate. Během těch více než desíti let, kdy trénujeme ostatní, jsme zjistili, že občas je parkour pro naše studenty příliš široký a neví na čem pracovat, co trénovat. V prvním kroku otestujeme “zvířátkový” systém pro děti ve věku 6-9 let, který je v zahraničí již poměrně běžný. Nechceme však ale nic hloupého 🙂 Chceme systém, který bude děti bavit a zároveň je rozvíjet. Systém, který bude klást důraz na fyzičku, techniky i myšlenky našeho krásného umění. První podobu systému jsme si vyzkoušeli již na letošních příměstských táborech. Nyní zpracováváme zkušenosti z léta a ladíme detaily – na kterých systém překvapivě stojí. Rádi bychom na konci 1. pololetí udělali první “oficiální” kolo.

6) Akce na podzim – jam, soustředění, workshopy pro rodinu, soutěž

Na podzim připravujeme několik tréninkových akcí. Volné jamy, dlouho chybějící Workshopy pro rodinu, soustředění v každém městě i první vlaštovkou – klubovou soutěž ve World Chase Tag.

Jak se registrovat na tréninky v 6 krocích?

 

1. najděte si v rozvrhu trénink, který bude ten pravý,
2. a) pokud už jste s námi trénovali, přihlašte se do svého účtu;
b) pokud jste s námi ještě netrénovali, vytvořte si účet a vyplňte profil účastníka,
3. vyberte účastníka,
4. nahoře vyberte, zda může odcházet z tréninku sám a dole odsouhlaste Čestné prohlášení,
5. přes platební bránu proveďte úhradu kurzovného,
6. na mail vám přijde potvrzení s rekapitulací údajů,

+1 v týdnu od 19. 9. doražte na první trénink – součástí těchto tréninků je i informační schůzka pro rodiče 🙂

Registrace na tréninky
pro sezónu 2022/2023

Registrujte se zde