Spustili jsme registraci na 2. pololetí tréninků

 

Jak se registrovat na tréninky v 6 krocích?

 

1. najděte si v rozvrhu trénink, který bude ten pravý,
2.
a) pokud už jste s námi trénovali, přihlašte se do svého účtu;
b) pokud jste s námi ještě netrénovali, vytvořte si účet a vyplňte profil účastníka,
3. vyberte účastníka,
4. nahoře vyberte, zda může odcházet z tréninku sám a dole odsouhlaste Čestné prohlášení,
5. přes platební bránu proveďte úhradu kurzovného,
6. na mail vám přijde potvrzení s rekapitulací údajů.

 

Co dělat pokud je cena překážkou k účastí na trénincích?

Pokud jsou peníze jediným důvodem, proč se tréninků nezúčastnit, nebojte se nám napsat – prosím :). Přesně pro tyto případy odkládáme 1 % z každého našeho příjmu do stipendijního fondu Plus un. Tyto prostředky nám umožňují z kurzovného slevit nebo ho rovnou celé zaplatit.

Nezapomeňte, že mnoho pojišťoven i zaměstnavatelů příspívá na pravidelnou pohybovou činnost dětí. V případě, že potřebujete vystavit potvrzení nebo vyplnit formulář, piště prosím na info@add-lead.cz. Pokud chcete vystavit fakturu, pište prosím na ucetni@add-lead.cz.

Od letoška jsme navíc zavedli sourozeneckou slevu. Za první dítě zaplatíte celé kurzovné, za druhé už jen půlku (převodem přímo na účet Tréninky, viz Kontakt). Není třeba o nic žádat; jen nám prosím dejte mailem vědět, abychom mohli druhou registraci potvrdit. Pokud máte děti v různých kategoriích, počítá se sleva na vyšší kurzovné 🙂 Pozor, oba účastníky je třeba do systému registrovat.

Od 2. pololetí jsme nově součástí projektu Darujeme kroužky od České rady dětí a mládeže. Příspěvek 2 000 Kč na kroužky mohou dostat ti, kteří pobírají přídavek na dítě, příspěvek na péči, odměnu pěstouna či příspěvek při pěstounské péči. Více na https://www.darujemekrouzky.cz/

Registrace na 2. pololetí tréninků pro sezónu 2022/2023

Přihlašujte se zde!